Matka Chucka Norrise oslavila 100 let. Několikrát prodělala rakovinu i mnoho operací, žila v chudobě. Jak o ní herec mluví?

Matka Chucka Norrise oslavila 100 let. Několikrát prodělala rakovinu i mnoho operací, žila v chudobě. Jak o ní herec mluví?

Foto: Markus Wissmann/ Shutterstock

Aktualizováno:
2 min
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.

Wilma oslavila v květnu významné životní jubileum. Dožila se sta let. Mezi její potomky se řadí také kultovní herec Chuck Norris. Jak o své matce mluví a čím vším si v životě prošla?

Vyznání syna

Ku příležitosti máminých stých narozenin se nechal Chuck slyšet, že jeho máma během svého života čelila mnoha zkouškám. Narodila se na oklahomském venkově, byla nejmladší z 11 dětí. Její příklad bere jako vzor vytrvalosti a víry. Uvedl, že se za něj celý život modlila, a to v jeho slavných i horších časech. Uvedl dokonce, že se modlila za to, aby našel ženu, která jej vyvede z jeho divokých hollywoodských let. Vděčí své matce tak také za svou manželku Genu.

Pohnuté dětství

Chuck Norris, kterému je letos 81 let, se nechal slyšet, že život jeho mámy nebyl zrovna lehký. Narodila se do velmi chudobné rodiny. Dokonce se u ní v 8 letech projevila vzácná nemoc, se kterou se léčila dva roky v dětské nemocnici. Dětství neměla žádné, stěhovali se z vesnice do vesnice, aby sklízeli úrodu jako námezdní dělníci.

Život během Velké hospodářské krize

Wilma Scarberryová, matka Chucka Norrise, otěhotněla brzy. Postupně se jí narodili tři synové a brzy je otec dětí opustil. Ona tak byla na výchovu sama, a to v nelehkém období Velké hospodářské krize, která zmítala Amerikou. Chuck vždy dodává, že pro ně matka byla vždy skvělým vzorem.

Zdravotní potíže i bolesti duše

Žena to je vskutku silná. Opakovaně prodělala rakovinu a celkem má na svém kontě více než 30 různých operací kvůli rozličným zdravotním potížím. Kromě zdravotních problémů ale Chuckova maminka musela překonávat i bolesti duše. V průběhu let se Wilma musela smířit se smrtí svých manželů, vnoučat, ale také syna Wielanda, který zemřel ve vietnamské válce.

Chuck se svou maminkou pravidelně tráví čas a nikdy jí nezapomene poděkovat za to, že pro něj je celoživotním vzorem. 

Reklama
Zdroj článku:
cbn.com
Reklama