Jan Flachs

Jan Flachs

Jmenuji se Jan Flachs, studuji na střední škole, pracuji jako průvodce v expozici svého rodného maloměsta, píšu povídky a aktivně se věnuji copywritingu.

Studuji na střední odborné škole se zaměřením na bezpečnostně právní činnost, s předměty jako je kriminalistika, právo, zabezpečovací systémy anebo bezpečnostní příprava. I v osobním životě se zabývám humanitními vědami jako je právo, kriminologie, psychologie apod., a po dokončení této školy mám v plánu pokračovat ve studiu na vysoké škole, se specializací na obory kriminologie/kriminalistika, jelikož bych se chtěl v budoucnu dopracovat ke kriminální policii.

Co se týče mého mimoškolního života, tak pracuji jako průvodce v historické expozici maloměsta, ve kterém jsem vyrůstal. V redakční činnosti se rád zabývám historií, konkrétně mám rád oblast feudálního Japonska, historii literatury, nebo historii zločinu.

Této oblasti se věnuji zhruba rok, přičemž jsem se k této profesi dostal přes internet, když jsem připravoval práci do školy, a začal jsem se tomu věnovat více. Postupně jsem psal články o vaření, auto-moto až právě po historii, která mne dostala až na tuto stránku.

Samotné psaní mne bavilo vždy, jelikož od brzkého věku rád čtu a časem jsem dokonce začal psát kratší povídky. V roce 2022 jsem vyhrál celostátní soutěž Detektivní povídky pro policejního radu Vacátka, se svou povídkou „Lístky na Lennyho Bruce“.

Mezi mé ostatní zájmy patří literatura, rád sleduji filmy a seriály, sportuji, věnuji se čajnictví a kávě, a občas si zahraji nějakou hru.

E-mail autora [email protected]