Jak vyznat lásku bez jediného slova

Jak vyznat lásku bez jediného slova

Foto: Gorodenkoff / Shutterstock

Aktualizováno:
3 min
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.

Můžete mluvit o velké lásce, můžete psát básně a písně a říct všem, co o tom víte. Ale někdy vše, co potřebujete, je udělat něco správného. To bude pro vašeho partnera víc než slova.

Dejte svému partnerovi nějaký čas k odpočinku

Po náročném dni, všichni potřebujeme nějaký čas na odpočinek od práce a změnu naší pozornosti na naše obvyklé životy. Neuhánějte ho s domácí prací. Dejte mu nějaký čas na odpočinek, který potřebuje. Tento druh emocionálního zotavení vám pomůže vyhnout se konfliktům.

Buďte dobrým posluchačem

Pokud s vámi chce mluvit o něčem, o čem nic nevíte, neodmítejte to hned. Někdy dívky potřebují někoho, kdo bude poslouchat nejnovější zprávy, dozví se o všech prodejích a podívá se na všechny věci, které si koupily. V těchto chvílích se nezlobte. Snažte se být laskavým a pochopitelným partnerem.

Nezakazujte jim vidět své přátele

Když jste ve vztahu, poslední věc, kterou byste měli udělat, je proměnit svého partnera ve svůj majetek. Každý člověk potřebuje soukromý prostor a čas, který může strávit s přáteli. Takže až příště bude chtít váš přítel strávit nějaký čas se svými přáteli, nebuďte naštvaní. Nechte ho jít a pobavit se.

Věnujte pozornost věcem, které milují

Štěstí se skládá z malých věcí. Její oblíbené sladkosti a ovoce a umyté nádobí se mohou zdát bezvýznamné, ale bude to pro ni velké znamení, že si pamatujete, co se jí líbí, vážíte si svého vztahu a milujete ji. Takové jednoduché věci mohou lidi učinit šťastnými.

Dělejte komplimenty

Dívky nejsou jediní, kteří milují slyšet komplimenty. Kluci také rádi vědí, že vypadají dobře. Řekněte svému příteli, že je velmi hezký, košile mu opravdu sluší, nebo že jeho ponožky jsou opravdu super. To je malá věc, která ho může cítit dobře.

Reklama

Sněte společně

Palma, moře, koktejl ... My všichni sníme o takové dovolené. Takže pokud se v zimě vaše přítelkyně vrátí domů a ukáže vám její nový klobouk, šaty nebo plavky, nebuďte naštvaní a neříkejte, že je to plýtvání penězi. Místo toho sněte o tom, jak velké by bylo jet na dovolenou spolu.

Buďte přítel a kamarád zároveň

Kritika, nespokojenost a snaha zapojit se do "mužských" věcí nejsou věci, které muži chtějí od svých přítelkyň. Nechte ho být nezávislý: nechte ho rozhodnout, jak něco opravit, nechte ho vybrat, co má doma nosit, nebo který vyzváněcí tón nastavit. Musí být schopen rozhodovat se sám, ikdyž je s vámi.

Připravte společnou večeři

Když není čas, rychlé občerstvení je přesně to, co potřebujete. Ale občas je dobré si udělat i nějaké společné jídlo. Uvařit něco neobvyklého a chutného. Nejdůležitější věcí je být u sebe. Nedovolte, aby jeden člověk dělal všechno. Vaše i partnera nálada se změní, když nabídnete pomoc.

Neřešte nedostatky

Všichni jsme velmi odlišní a nikdo není dokonalý. Zapomněla přidat sůl, příliš dlouho se sprchuje atd. Chcete-li mít harmonický vztah, musíte se naučit si těchto malých věcí nevšímat. Nakonec si uvědomíte, že je to mnohem snazší takhle žít.

Reklama
Zdroj článku:
brightside.me
Reklama