Duchovno: Tyto mistry a mistryně můžete požádat o pomoc v roce 2021

Duchovno: Tyto mistry a mistryně můžete požádat o pomoc v roce 2021

Foto: Space Wind/ Shutterstock

Aktualizováno:
2 min
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.

Letošní rok rozhodně není pro slabé povahy. Ne nadarmo jsme se zde ocitli právě nyní, abychom čelili mnoha nástrahám. Duše jsou na to připraveny. Když byste měli pocit, že je toho na vás moc, můžete požádat o pomoc tyto duchovní mistry.

Cerridwen

Drsná doba si žádá velkou pomoc. Proto se nebojte a požádejte o ochranu Cerridwen. Tato keltská bohyně představuje hojnost a plodnost. Podle mytologie je její největší devízou obří kotel, ve kterém dokáže transformovat vše, co je třeba. Bolesti, trápení, nepříjemné zážitky. Představte si, jak svou tíhu hodíte do kotle a povaříte. Uleví se vám, a ještě k tomu si z kotle můžete vytáhnout nějaký užitečný předmět nebo vzkaz. Požádejte o pomoc Cerridwen a vydejte se na cestu úlevy od trápení.

Kuan Yin

Její jméno můžete nalézt pod mnoha přepisy – Kwan Jin, Quan Yin a podobně. Je jedním z hlavních bódhisattvů v rámci buddhismu. V případě, že ji požádáte o pomoc, vás dokáže ochraňovat podobně jako matka své dítě. Pokud si přejete, můžete si sošku této bohyně umístit v jídelně nebo v obývacím pokoji, a ještě více se tak propojit s její energií. Často se její energie používá také pro harmonizaci prostoru v rámci Feng Shui. I když je krásná a soucitná, má nesmírnou sílu. Nezapomeňte poděkovat.

Saint Germain

V této převratné době se vám může hodit také pomoc mistra Saint Germaina. Pomůže vám se zvyšováním vibrací, ale i s psychickou odolností. Jeho úkol je jasný – působit na lidi tak, aby se mohli stát svobodnými. Tohoto mistra uznávalo také hnutí hippies, které šířilo lásku, svobodu, mír a přátelství. Tento duchovní mistr vám ochotně pomůže v celé řadě životních situací. 

Reklama
Zdroj článku:
Reklama