Neuvěřitelné – Tyto módní přehlídky musel navrhovat šílenec

Neuvěřitelné – Tyto módní přehlídky musel navrhovat šílenec

Foto: Shutterstock

Aktualizováno:
3 min
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.

Módní průmysl je plný přehlídek, které jsou organizovány pouze pro umělecký zážitek. Estetický přínos kolekce je jistě nepopiratelný, ale na sebe si tyhle kousky asi nevezmete. Milujete extrémní módu, nebo se vám z ní točí hlava? Tyto módní přehlídky museli navrhovat skuteční šílenci! Nebo jsou to vizionáři?

Módní průmysl je plný přehlídek, které jsou organizovány pouze pro umělecký zážitek. Estetický přínos kolekce je jistě nepopiratelný, ale na sebe si tyhle kousky asi nevezmete. Milujete extrémní módu, nebo se vám z ní točí hlava? Tyto módní přehlídky museli navrhovat skuteční šílenci! Nebo jsou to vizionáři?

Na molo? Jedině s vlastní hlavou v ruce

Když se na přehlídkovém mole známé značky Gucci začaly rojit postavy, které si v ruce nesly repliku své vlastní hlavy, zatajil se dech všem přítomným. Najednou jste si možná ani nevšimli toho úžasného materiálu, který měly dokonalé oděvy. Jednoduše jste oněměli hrůzou z toho, že to, co vidíte, je skutečné. Repliky hlav byly opravdu dokonalé. Zážitek to byl tedy vskutku netradiční. Hmm, asi se někdo hodně nudil, když vymyslel takový bizár.

Je libo svetřík?

Móda je také o názoru. A jasný názor na svět má Ka Wa Key. Asijská kolekce se během New York Fashion Weeku proměnila doslova v něco, co vás zahřeje na srdci. Tedy jen doslova. Protože když si na sebe vezmete tolik svetrů, co měli modelové a modelky, bude vám srdce bušit o sto šest a volat po tom, abyste mu alespoň jeden kousek odpustili. Chcete jít s módou? Navěšejte na sebe co nejvíce svetrů. Budete in a k nepřehlédnutí. Wow.

Žhavá móda!

Newyorský týden módy se v roce 2018 dočkal také „skvělé“ pocty. Konečně se na mole objevili styloví hasiči. Celá kolekce Calvin Klein, ve které se objevila i známá modelka Gigi Hadid, přinesla vskutku zvláštní módu. Samozřejmě tušíme, že se jednalo o přesah a že bylo důležité vzdát poctu hrdinům. Možná by to ale šlo i jiným způsobem.

Zdroj: https://nexter.org

Reklama
Zdroj článku:
Reklama