Neuvěříte, že supermarkety už nabízí vánoční pečení
Maso, mléko, vejce a máslo, tohle všechno najdete tento týden v příjemných akčních slevách. Co však na přelomu září a října překvapilo je, že už se tu chystají nákupy na vánoční pečení. Nebo na vánoční nálady, chcete-li.
Jako kdyby už byly Vánoce za dveřmi. Ačkoliv, ony skoro jsou. Vánoční dekorace už v mnohých obchodech najdete jako běžnou součást sortimentu. Podívejme se na slevy tohoto týdne.
Hledáte mléko, maso, nebo ovoce a zeleninu?
Albert dramaticky zlevňuje maso, máslo a kávu
V hlavní akci je tento týden v Albertu vepřová pečeně o 60 % levnější, tedy za 89,90 Kč. V akci je také máslo, s aplikací Můj albert ho pořídíte za senzačních 37,90 Kč. Jestli už vás láká pečení, tak i Hera je v akci, za 39,90 Kč půlkilové balení. Výrazně zlevňuje Albert také kávu, Tchibo Espresso z 799 Kč na 469 Kč je nyní pěkné kilové balení.
Zlevněná budou také vajíčka, za 39,90 Kč pořídíte velikost M, 10 ks.
Lidl má brambory na uskladnění a kuřata
Skutečně velký nákup můžete udělat tento týden také v Lidlu. Desetikilové balení brambor na uskladnění tu koupíte za super cenu 59,90 Kč. Rovnou si vezměte i kilovku hroznů za 37,90 Kč, o polovinu levnější budou také borůvky za 29,90 Kč, 125 g balení. Ještě poslední záchvěvy léta připomenou téměř o půlku levnější nektarinky za 39,90 Kč.
Vyplatí se tu kuřata. Kuřecí stehna za 89,90 Kč, křídla za 89,90 Kč a celá kuřátka za 59,90 Kč. Ve spotřebním zboží vás možná zaujme nový sortiment světel, dekorací do bytu nebo spodního prádla, punčocháčů a ponožek. A to i v termo verzích, takže do podzimních dnů budete plně připraveni.
Penny láká na Itálii
V Penny vsadili na chuť Itálie. Od čtvrtka 2.10. do středy 8.10. 2025 tu najdete široký sortiment exkluzivního zboží. Sýry, pizzu, sýr Grana Padano nebo těstoviny za akční ceny, obyčejně o 30 % levnější. Dále šunky, sladkosti, cukrovinky, omáčky pestové, bazalkové i rajčatové. Čechy pak potěší i Kofola ve velkém balení po čtyřech dvoulitrových kusech za 99,90 Kč. A také tu je kuře za 59,90 Kč jako v Lidlu. Ve středu 8.10. tu pak je třeba bohemka sekt za 99,90 Kč.
Billa zlevnila mléko o polovinu
Pokud potřebujete doplnit zásoby mléka, tak zamiřte do Billy! Polotučné trvanlivé Tatra mléko tam mají za 11,90 Kč. Jako raritku si můžete vzít klikvu, balení za 49,90 Kč o 200 g můžete použít třeba na klikvový koláč a udělat si tak malé britské Vánoce.
V akci je celá řada sladkostí a bonbonier, ceny jsou přibližně o 30 až 40 % nižší. Merci, Raffaello, Ferrero, máte je rádi?
Také tu jsou vajíčka z podestýlkového chovu za 39,90 Kč a Giana olivy v akci 1+2 ta 8,95 Kč, když koupíte tři kusy. Pro tuto akci si musíte zajít o víkendu.
Tesco má levné kuřecí řízky
Kuřecí řízky téměř o polovinu levnější má tesco, za 129,90 Kč za kg. Když už budete u smažených řízků, tak tu je i olej s kuponem v aplikaci Clubcard za 32,90 Kč. Také vajíčka, která má snad každý supermarket tento týden, tentokrát také za 39,90 Kč za 10 ks, ale musíte mít také aktivovaný kupon.
Do sezony už jde například pomelo, za 39,90 Kč s Club card. Výrazně zlevněnou tu najdete i zrnkovou kávu. Pokud přemýšlíte nad výhodnými nákupy hraček pro děti, možná je čas pořídit Ježíška již nyní. Hračky jsou zlevněné v průměru od 40 do 50 % včetně oblíbenýchg sad typu Tlapková patrola, Frozen Elsa nebo Clementoni.
Globus má Kofolu, Granini a vánoční pečení
V Globusu tento týden pořídíte také Kofolu ve všech verzích za 24,90 Kč nebo oblíbené džusy Granini za 39,90 Kč. O 20 % je zlevněný sortiment čerstvých ryb a na vánoční pečení už můžete pořídit mouku Babiččina volba za 19,90 Kč. Zhruba o 20 % levnější jsou už vanilkové cukry, tubičky na zdobení perníčků, kypřící prášky a také Vaječný sen za 109 Kč. Rum za 189 Kč, 0,7 l, ale také med 900 g za 109 Kč. Možná už se blíží čas na pečení perníčků.
V kuchyňské sekci je zajímavou slevou tlakový hrnec Allegro zlevněný z 1199 Kč na 699 Kč.
Kaufland zlevňuje řízky a exotické ovoce
Kaufland je v mnohém podobný. Kuřecí řízky za 129,90 Kč, vajíčka také za 34,90 Kč za 10 kusů. Na Vánoce už můžete pořídit Becherovku o 39 % levnější za 198 Kč.
Milovníci sladkého ocení Lindt Excellence čokoládu za 64,90 Kč v čistouňké bílé variantě. Exotické ovoce pro milovníky zdravých chutí nabízí bomby, mochyně za 23,90 Kč v malé vaničce, žlutá kiwi za 14,90 Kč.
Obchod nyní zároveň nabízí objednávky na vepřové hody, takže pokud máte zájem, odevzdejte své objednávky na vepřové na informacích ve svém Kauflandu. Milovníci kuřecího ocení zlaté kuře za 99,90 Kč.