Jak se stát v 18 letech bohatším než Trump? Nejsou v tom žádné čáry

Jak se stát v 18 letech bohatším než Trump? Nejsou v tom žádné čáry

Foto: Joseph Sohm / Shutterstock

Aktualizováno:
2 min
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.

I jako teenager se můžete přes noc stát mnohonásobným miliardářem. Jak? O „dělání“ ale v tomto případě nemůže být řeč: prostě se to stalo.

Nejmladší miliardář na světě

Američanka Kylie Jenner, o které nikdo přesně neví, čím se vlastně živí, a je tedy dokonalou figurkou celého klanu Kardashianů, byla vloni sesazena z trůnu. Troufnul si na to sotva plnoletý Němec. Trůn patří tomu, kdo je držitelem titulu „Nejmladší miliardář na světě“, a tentokrát se přesouvá z USA do Německa.

Společnost k 18. narozeninám

Novým držitelem tohoto titulu je Kevin David Lehmann, který v září 2020 dosáhl zletilosti a je synem Günthera Lehmanna, šéfa sítě drogerií dm. Ke svým 18. narozeninám dostal 50 procent akcií společnosti, která je shodou okolností největším řetězcem drogerií v Evropě. To znamená, že na jeho účet automaticky přiteče šmahem ohromných 2,8 miliardy eur (téměř 70 miliard korun). Forbes uvádí přepočtenou částku 3,3 miliardy dolarů, což Kevina řadí ještě před jistého Donalda Trumpa.

Veřejnosti se vyhýbá

K čemu se ale Forbes stejně jako všechny ostatní média jen těžko dostane, je fotka nejmladšího miliardáře. Na rozdíl od svého předchůdce na vrcholu příjmového žebříčku se Lehmann Junior drží v ústraní, téměř se stydí před kamerou, což je chování, které zřejmě okopíroval od svého otce. O těch dvou se ví jen málo a tak to nejspíš zůstane. Má to jistou výhodu, že i jako nejmladší miliardář všech dob můžete proplout životem bez povšimnutí. A na rozdíl od Kylie Jenner se Kevin David Lehmann zase nemusí starat o to, co zveřejnit na Instagramu.

Reklama
Zdroje článku:
Reklama