Mrazivá rodičovská předtucha: Matka zachránila své miminko před nočním vetřelcem

Mrazivá rodičovská předtucha: Matka zachránila své miminko před nočním vetřelcem

Foto: Halfpoint / Shutterstock

Aktualizováno:
2 min
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.

Je to jen pocit a vědomí, že nebezpečí je blízko, které bylo matkám instinktivně dáno od počátku věků? Některé matky zažily případy rodičovské předtuchy či intuice, které jsou přímo strašidelné. Je to víc než jen vědět, že když jsou děti zticha, tak je něco v nepořádku – je to skoro superschopnost.

Je to jen pocit a vědomí, že nebezpečí je blízko, které bylo matkám instinktivně dáno od počátku věků? Některé matky zažily případy rodičovské předtuchy či intuice, které jsou přímo strašidelné. Je to víc než jen vědět, že když jsou děti zticha, tak je něco v nepořádku – je to skoro superschopnost.

Web Babygaga.com shromáždil 15 šílených příběhů – tentokrát konkrétně o mateřské předtuše, kterým se snad ani nedá uvěřit. Pro začátek vybíráme jeden mrazivý příspěvek od maminky s přezdívkou Am*IceP* , která se webu svěřila přes sociální síť Reddit:

Mladou maminku probudila rodičovská předtucha a upozornila ji na děsivé nebezpečí, ve kterém se právě nacházela její mladší dcera. Žena spala tvrdě jako každá jinou noc, když najednou zažila překvapivý moment: „Všechny zvuky v mém snu utichly a nad hlavou jsem slyšela naléhavý, ale klidný hlas, který jako by přicházel z nebe. 'Probuď se, Ami. Probuď se hned. Někdo je v domě. Děti. Jdi k dětem," napsala Am*IceP*.

Nejprve zkontrolovala syna, ten tvrdě spal. Když však vešla do pokoje dcery, uviděla vedle postele tmavou postavu. Rozsvítila a spatřila muže, který stál vedle postýlky její dcery. Doslova skočila na dceru a přitom křičela na neznámého muže, který mezitím rychle vyskočil z nedalekého okna v prvním patře – stejného okna, ​​kterým se vkradl dovnitř.

Nicnetušící dítě uprostřed noci. Fotka od Mila Davidovic / Shutterstock

Ukázalo se, že to byl sousedův příbuzný, který tvrdil, že má problém s drogami a šel jen po penězích. Zmíněná matka přitom drogy nebrala. „Nevěřím mu. Kdyby mě ten hlas v mém snu nevzbudil, kdo ví, co se mohlo stát," napsala vystrašená maminka.

Nepopsatelné spojení

S našimi potomky jsme spojeni na tak hluboké úrovni, že se to někdy vzpírá rozumu. Jaké jsou možnosti rodičovské předtuchy? Je intuice nedostatečně využívána a dokonce nespravedlivě haněna? Již Albert Einstein pronesl na adresu předtuchy: „Jediná opravdu cenná věc je intuice.“

Reklama
Zdroj článku:
Reklama