Dvojnásobná zrada: Vaše partnerka a váš kamarád to spolu táhnou! Tyto indicie vás upozorní, že se „něco“ děje

Dvojnásobná zrada: Vaše partnerka a váš kamarád to spolu táhnou! Tyto indicie vás upozorní, že se „něco“ děje

Foto: New Africa/ Shutterstock

Aktualizováno:
3 min
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.

Koho pustíte k vodě? Kamaráda? Přítelkyni? Oba? Nebo se přes to všechno přenesete a dáte jim (oběma) ještě jednu šanci? Tak to je dilema, jaké nepřejeme zažít žádnému muži!

Každá zjištěná nevěra zamrzí. Ale když vám partnerka zahýbá s člověkem, kterého jste donedávna nazývali „brácho", je to dvojnásobná zrada. Vzápětí se dostaví ten strašný pocit, že celá aféra probíhala přímo před vašima očima.

Vždyť uznejte - vy jste ty dva seznámili, vy jste si spokojeně mnuli ruce, když jste viděli, jak dobře si spolu rozumí. Vy jste kámošovi spokojeně „svěřili" přítelkyni, když jste zrovna nemohli jít do divadla a bylo vám líto propadlého lístku.

Pod lampou...

...je největší tma. Otřepaná, ale platná slova. Cizího byste podezřívali, jenže když jde o kámoše, máme všichni klapky na očích. Obvykle je to až někdo třetí, kdo nás taktně upozorní, že ti dva se k sobě mají až příliš. A ještě i po takové „přátelské radě" většinou hodíme celou kauzu za hlavu, vždyť onen dotyčný jen zveličuje a něco si namlouvá.

Začalo to na začátku

Něco podobného se stalo ajťákovi Jiřímu (35): „Bylo to na naší první společné akci s mou partou a s novou přítelkyní Katkou. Už jsme byli všichni trochu připití, když jsem si všiml, že můj kamarád na Katčině těle dělá bodyshot s tequilou. Stále jsem to bral v rámci srandy. Mělo mě to trknout už tehdy!"

Netrklo. Jiřího známí varovali, ať si dá speciálně na tohoto „kámoše" pozor, ale neposlechl. Vše se provalilo na dovolené v Chorvatsku. „S Katkou jsem se kvůli něčemu dost pohádal, ona si běžela postěžovat tomu mému kamarádovi, a skončilo to tím, jak jsem je nachytal při líbání. Jsem si jistý, že spolu spali, i když to oba zapřeli. On mi tvrdil, že ho svedla, ona samozřejmě totéž. V podstatě mi to bylo dost jedno, odepsal jsem je oba. Nechápu, jak jsem mohl být tak naivní."

Co by vás mělo varovat

I když se zamilovanost zčásti kryje se zaslepeností, nevěra přítelkyně s kamarádem nikdy nepřichází jako blesk z čistého nebe. Prozrazují ji indicie, které nevidíte (nebo nechcete vidět?):

  • Při sjednávání společných akcí kamarád kontaktuje spíše vaši přítelkyni než vás.
  • Když se trochu připíjí, mají k sobě oba tzv. intimně blízko.
  • Pokaždé, když je nachytáte při vzájemném očním kontaktu, sklopí zrak.
  • Smějí se vtipům, které vám nepřipadají směšné a jeden druhému si nahrávají bonmoty.
  • Když jste spolu jen vy tři, z nějakého neidentifikovatelného popudu si připadáte jako páté kolo u vozu.
  • Když před přítelkyní zmíníte kamarádovo jméno, reaguje divně, popudlivě (totéž platí i opačně).
  • Nejste sám, kdo si všiml, že mezi nimi „něco" je.

Jasné, že některé body mohou znamenat prostě to, že si vaše partnerka a váš kamarád kamarádsky rozumějí. Jenže když se zmíněných bodů sloučí dohromady víc, to už je podezřele velká náhoda, nemyslíte?

Reklama
Zdroj článku:
menshealth.com
Reklama