Reklama

Co muži od vztahu vlastně chtějí?

Co muži od vztahu vlastně chtějí? Foto: Shutterstock.com
Aktualizováno:
3 min

Ve třicátých létech, doktor George W. Crane vyvinul manželskou hodnotící stupnici, která dovolila manželům zhodnotit jejich manželky a naopak. Je děsivé si představit, jaké byly důvody sporů mezi manžely.

Reklama

Od té doby uplynulo téměř 100 let a definice dobré ženy se změnila. V tomto článku se chystáme zjistit, jaké požadavky mají muži na své vyvolené a co chtějí od svého vztahu obecně.

Muži jako čestné ženy

Dříve se věřilo, že všichni muži jsou blázni do lichocení a chválení. Rinatta Pariesová, profesionální trenérka a manželka ale tvrdí, že poctivost je oceňována muži stejně jako věrnost, respekt a fyzická přitažlivost.

Muži chtějí slyšet pravdu od svých žen. Ano! Pravdu, ne kritiku. Obecně řečeno, dokonalá žena je ta, která vyjadřuje svůj názor upřímně bez úsudku.

Reklama

Muži nejsou proti mluvení o životě.

Může se to zdát divné, ale muži nejsou proti prázdnému debatování. Navzdory zavedé představě, muži nemají rádi ženy, které vždy mlčí – mají opravdu zájem o to, jak se věci vyvíjejí.

Řečník na Kansasské státní univerzitě a talentovaný spisovatel Deji Akingbade tvrdí, že jedním z hlavních důvodů rozdělování rodin je nedostatek komunikace. Nemáte-li o čem mluvit, je to velmi alarmující signál. Komunikace vám pomáhá porozumět vzájemným pocitům, dokud se nenaučíme číst si navzájem myšlenky.

Muži jsou více romantičtí než ženy

Americký psycholog a expert na mezilidské vztahy, Gwendolyn Seidman, provedl komparativní analýzu věnovanou mužům a ženám na úrovni romantiky a dospěl k zajímavému závěru. Jak se ukazuje, muži překonávají ženy v romantice. Jsou to jasné emoce, na kterých jim v lásce záleží, a zpravidla jsou první, kdo vyznají své pocity. Ženy jsou více pragmatičtí a vybíravý při výběru životního partnera.

Reklama

Muži mají rádi ženy s make-upem

Většina mužů tvrdí, že není nic lepšího než přírodní krása, ale to je lež. Podle americké seznamky, ženy, které mají make-up a upravují si vlasy získávají více návrhů na rande. Fyzická přitažlivost a zjev jsou tedy rysy, které muži stále oceňují.

Cestou k lidskému srdci je jeho žaludek

Domácí jídlo je pro muže důležité. Patrick Wanis, psycholog a kouč v oblasti romantických vztahů si je jistý, že vaření má posvátný význam.

Chutné vůně vytvářejí pocit útulnosti. Navíc, muži se cítí velmi šťastní, že jejich milovaná žena provedla tento výkon a naučila se vařit opravdu komplikovaný recept.

Mužům se nelíbí pozornost veřejnosti

Pokud si nedokážete představit svůj život bez Facebooku nebo Instagramu a chcetei stále sdílet podrobnosti o svém osobním životě s veřejností, mějte na paměti, že to může vyprovokovat ty, kteří jsou kolem vás. Muži se obávají pochybné popularity na sociálních sítích a nepřejí si, že by se stali hrdinou veřejných klepů. Psychologové tvrdí, že muži dávají přednost tomu, aby se vyhnuli jakékoli zvláštní pozornosti a oceňují ženy, které umí udržet svůj osobní život v tajnosti.

Reklama
Reklama