Jak se cítit mladší

Jak se cítit mladší

Foto: dekazigzag / Shutterstock

Aktualizováno:
2 min
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.

Oteklé kontury obličeje, opuchy – tyto nepříjemné změny se objevují v důsledku zpomalení proudění lymfy a retence tekutin v tkáních obličeje. Nafouklý obličej vypadá větší a mnohem starší, než je. Tomu čelí naprosto všichni lidé, dokonce i hvězdy.

Řešením může být jednoduchá lymfodrenážní masáž, prováděná rukama.

Jak odstranit opuch

K opuchnutí dochází, když přebytečná tekutina, nahromaděná pod kůží, na ni tlačí zevnitř, natahuje se a stlačuje a vytváří nepříznivé podmínky. Výsledek: porézní kůže, černé skvrny, oteklé nosy, svěšené obočí, opuch očních víček ...

Člověk nemůže být krásný s nemocným tělem. Edém je důsledkem narušení lymfatického systému. Pro zlepšení potřebujete více pohybu (chůze), měli byste vypít minimálně 1,5 litru tekutiny denně, sledovat držení těla a statiku krku, a pak pracovat s obličejem.

Jak odstranit opuch tváře?

Lymfodrenáž může a měla by být stimulována. Vhodné techniky lymfatické drenáže jsou poměrně jednoduché. Ihned po odstranění lymfy můžete aplikovat techniky masáže. A pak cvičení, aby se svaly obličeje ve fyziologickém tónu.

Extracelulární tekutina obsahuje velké procento produktů degradace. Pokud se lymfatický systém nedokáže vypořádat s funkcí čištění, je tato úloha převzata kůží, která vylučuje toxiny nahromaděné v intersticiální tekutině a doslova je plivává. Tento proces je doprovázen různými druhy vyrážek na kůži, až po hluboké bolestivé akné.

Reklama
Zdroj článku:
Reklama