Reklama

Proč do své skříně zařadit toto oblečení?

Proč do své skříně zařadit toto oblečení? Foto: mariakray / Shutterstock
Aktualizováno:
3 min

Větu „nemám co na sebe“ pronesla ve svém životě snad každá žena. Zkuste se na chvíli odpoutat od sezónních kousků a zaměřte se na základ šatníku: těchto devět věcí tam nesmí chybět!

Reklama

1. Bílé triko

Klasické bílé triko je kousek, který se může zdát nudný, ale ve finále ho vynosíte nejvíce ze všeho. Můžete ho zkombinovat s džíny nebo sukní, vzít si jej pod šaty, nebo si jej obvázat kolem pasu. Jeho výhodou je také možné doplnění vzorovaných kousků. Jedná se o kus oblečení, které můžete nosit každý den!

2. Černé šaty

Výhoda toho kousku oblečení je jeho variabilita. Přes den si ho můžete vzít spolu se sakem do kanceláře a večer je doplnit o boty s vysokým podpatkem a roztančit se na parketě. Ať už se jedná o jakoukoliv příležitost, s tímto kouskem nešlápnete vedle.

3. Černé kalhoty

Ať se jedná o džíny, plátěné kalhoty, nebo manšestr, tento kousek potřebujete. Využijete ho přesně ve dny, kdy nevíte, co na sebe. Jde totiž dohromady snad se vším – obyčejným trikem s potiskem, mikinou, nebo košilí.

Reklama

4. Baleríny

Již spoustu celebrit bylo zahlédnuto s balerínami, které doplňovaly jejich outfit. Nejlepší věc na tomto stylu bot je, že vyvažují komfort a styl v jednom. Můžete je spojit s krátkými vyzývavými šaty, ale i s pracovním oblekem. Pokud se o psech říká, že jsou nejlepší přátelé člověka, baleríny jsou jim tvrdým soupeřem.

5. Modré džíny

Džíny nikdy nevyjdou z módy. Jejich výhodou je možnost nošení po většinu celého roku. Pokud je velká zima, můžete si pod ně natáhnout silonové punčochy, přehodit přes sebe teplý kabát a vyrazit do vánice.

6. Svetr

Rozhodně nemá cenu vyhazovat ten velký chlupatý svetr, co leží vzadu ve skříni. Nejenže je stylový a zároveň pohodlný, ale také krásně zahřeje. Nejlépe vypadá zastrčený do kalhot s vysokým pasem, nebo i přes sukni. Výběr je na Vás!

Reklama

7. Šaty pro každou událost

S květovaným vzorem nešlápnete vedle. Jedná se o kus oblečení, který s trochou šikovnosti vynosíte po celý rok, a hodí se na všechny příležitosti. Pokud máte radši puntíky, směle do nich. 

8. Tenisky

Obzvláště boty v bílé barvě se hodí snad ke všemu. Dodají celému outfitu sportovní nádech a rozhodně zajistí pohodlnost po celý den. Navíc se nemusíte bát, že by někdy přestaly být v módě. Tenisky se budou nosit vždy.

9. Košile

Když se řekne košile, spousta lidí si vybaví nehezké školní nebo pracovní uniformy. Realita je ale jiná. Jedná se o kousek, který lze stylově kombinovat. Džíny, sukně, pod svetry… košile se vždy využije. Rozhodně se nenechte zviklat utkvělou představou o její monotónnosti. 

Reklama
Reklama