Chcete ji ohromit netradičním sexem na super místech? Neztrapněte se. Poradíme, čeho se raději vyvarovat

Chcete ji ohromit netradičním sexem na super místech? Neztrapněte se. Poradíme, čeho se raději vyvarovat

Foto: Focus and Blur/ Shutterstock

Aktualizováno:
4 min
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.

Čeká vás večer plný sexu? Chcete udělat na partnerku dojem, na který tak snadno nezapomene? Vyvarujte se následujících věcí. Na smích se sice také vzpomíná, ale vzpomínka na ženu křičící rozkoší je přece jen hezčí.

Mezi muži se často vedou sáhodlouhé debaty o tom, zda je sex v autě vzrušující, nebo už to za to na stará kolena nestojí. Často se však již nebaví o tom, zda je vzrušující i hra s horkou čokoládou či sex ve sprše. Toto jsou věci, které sice dobře fungují na papíře, ale ve skutečném životě vás mohou pořádně zesměšnit.

Zrcadla

Zrcadla nám při sexu připomínají pornofilmy, což zní teoreticky suprově. Existuje ale velká pravděpodobnost, že se budete zaměřovat spíše na své nedokonalosti než na krásu partnerky. A erekce najednou zmizí tak rychle jako peníze při nakupování se ženou.

Sex ve sprše

Možná vás to překvapí, ale sex ve sprše je vcelku náročný. Pro začátek, většina lidí má jen malý sprchový kout, takže budete muset s partnerkou stát. Nejenže je to unavující, ale existuje i riziko, že dojde ke smyku a přijdete k úrazu. Se sexem je konec a ještě možná budete muset jít i do nemocnice.

Sex ve vířivce

Z nám neznámého důvodu vířivky přímo volají po sexu. Možná je to proto, že ve filmech v nich často začínají milostné scény. Každopádně, teplá voda je rájem pro různé druhy bakterií, které byste do svých intimních partií nechtěli dostat. Také je obtížné najít správnou polohu. A do třetice, pokud se vám podaří šťastně vyvrcholit, z vany vyletíte rychleji, než kdybyste spatřili žraloka.

Masážní olej

Další častá sexuální fantazie, zejména pro ty, kteří chodí na masáže, je použití masážního oleje. Ten dává tělu lesk a snižuje tření. To zní fajn, řeknete si. Naneštěstí, odporně chutná, potíte se z něj jako v sauně a při přirážení vydává velmi trapné zvuky.

Sex na pláži

Vskutku stereotypní představa. Na sexu na pláži je něco romantické, nad hlavami jen hvězdy a Měsíc a kolem šumící moře. Paráda. Problémem je písek. Písek se dostane všude. Navíc vytváří tření, které je zabijákem sexu. Představte si, že si penis dřete o čtyřstovku smirkového papíru. Brrrr.

Reklama

Natočení porna

Jistě jste si představovali sami sebe v pornu. To je zcela v pořádku, podivné by bylo, kdybyste to nedělali. Jaký pak těžký může být sex s krásnou holkou před kamerami, řeknete si. Nuže, pokud vám nevadí pohledy jiných, je to zábava. I natáčení v soukromí je docela v pohodě. Horší je, když se na to video máte později podívat. Nedej bože pokud po rozchodu skončí na internetu.

69

Poloha 69 je oblíbená mezi mnoha páry. Vy máte rád orální sex, ona také, tak proč nezabít dvě mouchy jednou ranou? Problém je v tom, že oba podáte jen poloviční výkon doprovázený bolestí za krkem.

Orální sex při řízení 

Proč to nedělat? Jednoduše proto, že vás to rozptýlí stokrát víc než psaní smsky. Při havárii pak nastává několik problémů. Pokud se vám podaří nezranit jiného člověka, pravděpodobně vám na penisu zůstanou v nejlepším případě otisky zubů. V tom horším vám nezůstane nic. A představte si, jak to vysvětlujete pojišťovně.

Sex v autě

Tento druh sexu může dopadnout dobře. Pokud jste samozřejmě oba dostatečně ohební, nepříliš vysocí nebo máte Rolls-Royce. V opačném případě asi strávíte kopu času hledáním správné polohy, nebo vás navštíví pan policista bušící na okénko.

Reklama
Zdroj článku:
wellandgood.com
Reklama