Eximtours - ty nejlevnější LAST MINUTE nabídky!

Eximtours - ty nejlevnější LAST MINUTE nabídky! Foto: KOMERČNÍ SDĚLENÍ - Eximtours
Publikováno:
Komerční článek
3 min

Eximtours je jednou z nejlepších cestovních kanceláří, která vám umožní prožít skvělou dovolenou. Čím vším vás dokáže tato cestovka okouzlit? Zaujme díky svému profesionálnímu přístupu, kvalitnímu servisu a pestré nabídce zájezdů za velmi příznivé ceny. 

Odleťte s námi na dovolenou snů

Cestování je jedním z nejkrásnějších zážitků, které si můžete dopřát. Proč si jej tedy nechat zkazit nekvalitní cestovkou a místo toho raději nevyužít služeb desetiletími prověřené Eximtours? Díky tomu si budete moci užít tu nejlepší možnou péči, ať už se jedná o plánování cesty, ubytování nebo pestrý program na místě. Cestovní kancelář Eximtours se může chlubit více než 25 lety zkušeností v oboru, zásluhou nichž ví, jak na své klienty zapůsobit a co si přejí, aby mohli prožít skutečně dovolenou svých snů. 

 

Každý rok připravují více než tisíc zájezdů do nejrůznějších destinací po celém světě - snaží se nabídnout to nejlepší, abyste si dovolenou užili naplno a bezstarostně. 

Příznivé ceny jsou u nich standardem

Zásluhou atraktivních slev můžete ušetřit až tisíce korun za letenky, ubytování či dopravu na místě. Navíc pokud se rozhodnete pro last minute zájezd, tak si můžete užít dovolenou za ještě nižší cenu. Eximtours totiž nabízí i širokou nabídku last minute zájezdů do oblíbených destinací. Výběr z nabídky last minute zájezdů je navíc přizpůsoben různým potřebám a přáním klientů. Najdete zde tedy jak zájezdy pro rodiny s dětmi, tak i pro páry a jednotlivce, kteří si chtějí užít romantiku a relax. 

Ať už toužíte po dovolené u moře, v horách nebo ve městech, Eximtours vám nabídne to nejlepší z každé této oblasti. V Eximtours si přitom vždy zakládají na kvalitě a profesionalitě svých služeb. Kromě skvělého výběru zájezdů nabízejí i kompletní servis, včetně letenek, transferů, ubytování a programu. Vše je pečlivě naplánováno a zorganizováno.

Ostrov Zakynthos. Jónské moře | Zdroj: Krivosheev Vitaly / Shutterstock

Od klasických dovolených až po netradiční zážitky

Pozastavme se i nad méně tradičním věcmi, které Eximtours nabízí. Zaměřuje se totiž i na originální zážitky a netradiční dovolené. Kupříkladu nabízí zájezdy za poznáním exotických zemí, jako jsou Kuba, Filipíny nebo Indie. Tyto zájezdy vám umožní prožít dobrodružství a zároveň se naučit něco nového. Kromě toho mají v nabídce též zájezdy pro milovníky vína nebo zájezdy na výstavy a kulturní akce. Eximtours je tudíž skvělou volbou pro ty, kteří hledají nejen tradiční dovolenou, ale i něco netradičního. 

Rádi vám poradí s výběrem zájezdu a odpoví na všechny vaše dotazy. V neposlední řadě nabízejí i pojištění proti stornování zájezdu, takže můžete zůstat klidní i v případě neočekávaných událostí. Vše lze tedy uzavřít s tím, že Eximtours je cestovní kancelář, kterou stojí za to si zvolit, neboť umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou, kterou si budete pamatovat ještě dlouho po návratu domů.

úžasný výhled na moře | Zdroj: imagIN.gr photography / Shutterstock