Blue Style: Ideální řešení pro vaší dovolenou

Blue Style: Ideální řešení pro vaší dovolenou Foto: Maridav / Shutterstock
Publikováno:
Komerční článek
3 min

Pokud si chcete po náročném pracovním období skutečně odpočinout a nabrat nových sil, odhodlání a elánu, svěřte svoji dovolenou odborníkům z Blue Stylu, cestovní kanceláře s letitou praxí.

Pro Blue Style není nic nemožné

Ať chcete poznávat svět, kochat se romantikou, odpočívat bez dětí nebo si užívat luxusu, můžete si být jistí, že se vám splní každé přání. Široký výběr destinací uspokojí všechny zákazníky, ať už vyhledávají evropskou klasiku, nebo exotické destinace. Pohodový relax, nebo dny nabité adrenalinem, a to vše v kteroukoliv roční dobu, právě v cestovní kanceláři Blue Style naplníte své představy o vaší ideální dovolené.

Zdroj: Instagram

Cestovka s dlouholetou tradicí, která vznikla již v roce 1996 a bez úhony prošla zatěžkávající zkouškou covidové pauzy, i dnes dbá v první řadě na své klienty a jejich tužby. Chce jim být opravdu nablízku a vyhovět jejich požadavkům v maximální míře. Právě proto, má Blue Style svých 58 kamenných poboček.  Dnešní doba přeje nákupům přes internet, ne jinak tomu je i s pořízením vlastní dovolené. Ne každý je ovšem v takovém nakupování zběhlý a často potřebuje také poradit s výběrem, protože jeho individuální kritéria se nedají zadat do sebelepšího vyhledávače cestovní kanceláře. Prostě je ideální navštívit příjemnou a ochotnou paní v pobočce a vylíčit jí své představy. Síť poboček je opravdu hustá a jistě naleznete tu svoji v blízkosti vašeho bydliště.

Last minute

Není ani žádný problém pořízení dovolené na poslední chvíli. Každý to jistě zná. Přeteče pomyslný pohár a je třeba vypnout. Ať už se jedná o vysazení z náročného pracovního procesu, nebo nezbytná potřeba odpočinku od náporu denních starostí. Sáhnout na některou z lákavých nabídek last minute je prostě snadné a cenově dokonce výhodné. Stačí si zabalit kufr a za pár hodin už od všech problémů a strastí jednoduše odletět. Nabídku last minute ovšem mohou využít i všichni, kteří chtějí pořídit dovolenou co nejvýhodněji a nelpí přitom na konkrétní lokalitě, nebo hotelu. Je opravdu velmi cenově výhodná.

Multigenerační dovolená

Zajímavá je také nabídka Blue Stylu multigenerační dovolené. Jedna veliká rodina a každý se vyžije podle svého. Děti se vyřádí, rodiče si oddychnou a prarodiče stráví chvíle se svými blízkými v kombinaci s odpočinkem vhodným k jejich věku.

Zdroj: Sumala Chidchoi / Shutterstock

Nákup na splátky a dárkové poukazy

Stavět hrady z písku v Bulharsku, prohlížet památky v Řecku, jezdit na slonech v Africe nebo se procházet po Dubaji. Nic není nemožné, a to dokonce i s možností prodeje na splátky. Pokud nevíte, jaký dárek pořídit svým drahým, není nic snazšího než nákup dárkového poukazu, kterým přispějete na pořízení jejich dovolené.

Blue Style je cestovní kancelář první volby. Má zkušenosti, dlouholetou tradici, výhodné ceny, širokou nabídku, a hlavně dbá na své klienty. Ať se už jedná o rodiny s dětmi, mladé dobrodruhy, nebo seniory. Stačí objednat přes internet, zavolat, napsat email, nebo se jednoduše dostavit na pobočku, kde se každého ujme milá a erudovaná pracovnice a pomůže s tím správným výběrem přímo na tělo každého klienta.