Reklama

Sylvester Stallone: Všechny děti a ženy jeho života: „V posteli byl jako králík,“ řekla manželka. Co tragického se stalo nejstaršímu synovi?

Sylvester Stallone: Všechny děti a ženy jeho života: „V posteli byl jako králík,“ řekla manželka. Co tragického se stalo nejstaršímu synovi? Foto: Shutterstock
Aktualizováno:
5 min

Sylvester Stallone byl třikrát ženatý a měl pět dětí. Kdo jsou děti známého Rockyho či Ramba, kdo jejich matky a co se stalo jeho nejstaršímu synovi přinášíme i s fotografiemi a příspěvky z jejich sociálních sítí níže:

Reklama

Sylvester Stallone byl třikrát ženatý a měl pět dětí. Kdo jsou děti známého Rockyho či Ramba, kdo jejich matky a co se stalo jeho nejstaršímu synovi přinášíme i s fotografiemi:

Syn Sage

Sage Moonblood Stallone byl Stalloneho nejstarší dítě. Stejně jako jeho otec se Sage objevil v několika filmech. Hrál Roberta Balboa mladšího, syna hlavní postavy ve filmu Rocky 5. Sage vystudoval filmovou tvorbu na University of North Carolina School of the Arts. Objevil se ve filmech Vincenta Galla Sliby napsané do vody a Agent.

Reklama

Sageova matka byla Stalloneho první manželka Sasha Czacková, americká herečka, fotografka, modelka a filmová režisérka. Přes všechny své úspěchy v těchto profesích je Sasha nejvíce známá jako první manželka hollywoodské superstar, scenáristy a producenta Sylvestera Stalloneho.

Fotka od offradrach.com

Sasha a Sylvester se vzali v prosinci 1974. Jejich svatba přitahovala velkou pozornost díky již slavnému Sylvesteru a postavila Sashu do centra pozornosti. Novomanželé se přestěhovali do Kalifornie a o dva roky později se jim narodil syn Sage Moonblood. V roce 1979 přivítali na svět dalšího syna jménem Seargeoh.

Prvorozený Sage byl americký filmový režisér, herec a filmový distributor. Jako herec hrál v několika filmech, včetně filmu „Rocky 5“ se svým otcem a v „Daylight“. Jeho režijním debutem byl film „Vic“ v roce 2006, který mu na Bostonském filmovém festivalu získal cenu pro nejlepšího mladého filmaře.

Reklama

Co se stalo Sageovi?

Jeho kariéra bohužel skončila náhle 13. července 2012, kdy byl hospodyní nalezen mrtvý ve svém domě v Los Angeles poté, co ji jeho matka poslala syna zkontrolovat. Spekulace a zprávy o jeho smrti z předávkování drogami se ukázaly jako nepravdivé, protože toxikologické testy a pitva potvrdily, že primární příčinou smrti byl infarkt způsobený aterosklerózou. Jediné léky, které se objevily v jeho těle, byly léky proti bolesti, které užíval po zubním zákroku. V době jeho smrti mu bylo 36 let.

„Když rodič přijde o dítě, není větší bolest. Proto prosím lidi, aby respektovali památku mého úžasně talentovaného syna a soucítili s jeho milující matkou Sashou, protože tuto bolestivou ztrátu budeme cítit po celý život. Sage byl naším prvním dítětem a středem našeho vesmíru a pokorně prosím o to, aby paměť a duše mého syna zůstaly v klidu,“ bolestivě oznámil otec Stallone médiím.

Syn Seargeoh

Fotka od suddl.com

Seargeoh je druhým synem Sylvestera Stallona a jeho bývalé manželky Sashy. Ve třech letech mu byl diagnostikován autismus a jeho rodiče věnovali velké prostředky Národní společnosti pro děti a dospělé s autismem. S otcem si Seargeoh zahrál Roberta „Rockyho“ Balboa mladšího ve filmu Rocky 2.

Reklama

Druhá manželka Bridgette Nielsen

S Brigitte Nielsen se Sly seznámil v roce 1985. O sedmnáct let mladší dánská modelka měla za sebou úspěšnou kariéru pro přední světové značky a také první filmové role. Protože Sylvester byl v té době mnohem slavnější, všichni se na Brigitte dívali jako na zlatokopku, která herce používá jen jako odrazový můstek pro svoji další kariéru. Později to modelka rozhořčeně vyvracela.

Vzali se po několikaměsíční známosti. Brigitte měla pochybnosti, jestli to není příliš brzy, ale všichni kolem jí přesvědčovali se slovy „kdo by si nechtěl vzít Rockyho?“. Celkem brzy se ale začalo ukazovat, že manželství bylo opravdu uspěchané a zpětně ho krásná blondýnka považovala za omyl.

Fotka od people.com

Jedním z důvodů krachu manželství bylo prý i to, že Sylvester bral steroidy, což se podepsalo na jeho dramatickém střídání nálad. Choval se k Brigitte majetnicky a steroidy měly vliv i na jeho mužství a tím pádem i na intimní život. Slavný silák nedokázal prý svoji ženu uspokojit a v jedné televizní show modelka řekla přímo, že „v posteli byl jako králík“. Jako důvod uvedla dvojice „neslučitelné rozdíly“

Dcera Sophia Rose

Sophia. Fotka od faccebook/whosdatedwho

Sophia je Sylvestrova první dcera (nar. 1996) s jeho současnou manželkou Jennifer Flavinovou. Je modelkou a podnikatelkou. Vystudovala komunikaci v podnikání a filmu na University of Southern California. Sophia má za sebou několik významných zakázek, například reklamní kampaň návrhářské firmy Dolce a Gabbana. Byla hostem v módní reality show Project Runway - Client On The Go. Se sestrou Sistine je redaktorkou známého podestu.

Vzhledem k tomu, že se narodila s dírou v srdci a v roce 2012 podstoupila operaci, je docela otevřená v hovorech o zdraví a léčbě.

Dcera Sistine Rose

Sistine. Fotka od faccebook/whosdatedwho

Prostřední dcera Sistine se narodila v roce 1998. Po vzoru své matky Jennifer se vydala se na modelingovou dráhu.  V roce 2016 podepsala kontrakt s IMG Models a její první přehlídka byla pro Chanel. Objevila se na stránkách Teen Vogue, Harper's Bazaar a Town & Country, Elle a Glamour. Sistine a její sestry byly ambasadorkami na předávání Zlatých glóbů v roce 2018. Na University of Southern California získala titul v oboru komunikace.

Dcera Scarlett Rose

Scarlet. Fotka od faccebook/whosdatedwho

Silvestrova nejmladší dcera, narozena v roce 2002, často plní Instagram fotkami s tátou, kde si ze sebe dělají vzájemně legraci. Má zde téměř 700 000 sledujících. V roce 2014 měla menší roli v kriminálním filmu Reach Me.

Fotka od Facebook/SylvesterStalloneOfficial
Reklama
Reklama