Reklama

10 hloupostí, které vyvádějí opilé ženy: Pánové, poučte se

10 hloupostí, které vyvádějí opilé ženy: Pánové, poučte se Foto: Shutterstock
Aktualizováno:
3 min

Přiopilá žena může být sexy, ale je potřeba ji potkat před překročením hranice, za kterou ji už alkohol zcela přemůže. Není radno sice zobecňovat, ale zkušenosti hovoří jasně. Ženy pod vlivem alkoholu jednají podobně a velmi často i ne zcela rozumně. Co tedy vyvádějí?

Reklama

1. Dávají rady do života

Kdo by tuto situaci ještě nezažil? Ovíněná žena si přisedne, obejme člověka kolem ramen a už jede. Ptá se, důkladně poslouchá a pak sype rady. Nejčastěji končí radikálními doporučeními typu „rozejdi se s ní, musíš něco udělat" apod.

2. Vyjadřují náklonnost

Reklama

Láska z opilých žen přímo srší. Dokonce i tehdy, když s daným člověkem nebyly předtím zadobře. Alkohol mění situaci i jejich city a rády vysvětlují, co kdysi nebylo ok, jak je to už teď lepší a jak moc člověka milují. Většinou nechybí ani objetí či polibek, aby věci byly jasné.

3. Vylévají si srdíčko

Jak ženy v opilosti dokážou naslouchat výlevům jiných, tak se dokážou otevřít i ony samy. Řeknou možné i nemožné o svém životě, prozradí všechny detaily, vytáhnou i staré vzpomínky. Samozřejmě, nejčastějším tématem jsou vztahy.

Reklama

4. Hulákají a řeší

Jelikož alkohol v ženách spouští potřebu řešit, neváhají vzít telefon a dotáhnout věci i na dálku. Pokud člověk, který by měl v dané chvíli slyšet jejich upřímnou řeč, není po ruce, sáhnou po něm přes telefon nebo alespoň po smskách. 

5. Chtějí bývalého

Alkohol v ženách jako by jitřil staré rány, a tak přicházejí na řadu i jejich bývalí. Velmi často to dopadne tak, že právě on je v dané chvíli tím nejideálnějším, se kterým by chtěly skončit v posteli. A samozřejmě - druhý den toho litují.

6. Přehnaně flirtují

Reklama

Při ženském pití nechybí flirtování, které je někdy sexy, jindy přehnané a trapné. Vše závisí na míře alkoholu v krvi. Opilá žena bývá povolnější, ale že by to vždy muže lákalo, to se říct nedá.

7. Provokují s kámoškou

A když flirtovat, tak klidně i s kámoškou. Tedy pokud je tam publikum, kterému by se to mohlo líbit. Ženy jsou prostě provokatérky a až alkohol dokáže odhalit jak velké.

8. Jsou velmi hlučné

Když vejdete do baru a uslyšíte přehnaný hluk, téměř s jistotou lze říci, že je tam skupina dobře se bavících a zejména alkohol si objednávajících žen. Pokud spolu popíjejí dvě kámošky, je to jiné, ale větší skupinka dokáže přehlušit i puštěný jukebox.

9. Tvrdí, že jsou v pohodě

Mnohé ženy mají společné i to, že při poukázání na jejich opilost reagují radikálním zamítnutím. Ony jsou v pohodě, ačkoli to často ani nedokážou vyslovit. A klidně si ještě objednají drink. Pokud byste jim v tom chtěli zabránit, buď se velmi rozzlobí, nebo naopak rozněžní, jak se o ně staráte.

10. Zanechávají důkazy

Vedle všeho, co opilé ženy dokážou vyvádět, nezapomínají na dokumentaci. Fotí se, točí videa a nahrávají hlasovky, které v jednu chvíli vypadají jako dobrý nápad, ale po pár hodinách už tolik ne. Nejen že jsou to důkazy jejich zhýralosti, ale navíc druhý den vidí, jak je alkohol obral o šarm a přitažlivost.

Reklama
Reklama